Концепція – Ula.community

Концепція

Котеджне містечко Ula.community – це мрія, яка вже стала реальністю для мешканців нашого містечка. Вона може стати реальною і для вас. Готові котеджі з власною земельною ділянкою, неповторним краєвидом і чистим повітрям.

Ula.community представлено сучасними будинками в стилі модерн, розташованими на березі русла Десни в Броварському районі в самій екологічно чистій зоні під Києвом.

Проектом передбачено загальна для користування лаунж зона с бассейном, кафе та крамниця, а також що поруч новий дитячий садочок, ресторани, супермаркет.

ІНФРАСТРУКТУРА МІСТЕЧКА

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ
Служба безпеки ґрунтується на функціонуванні контрольно-пропускної системи, завдяки якій проїзд на територію котеджного містечка буде контрольованим.

КОМУНІКАЦІЇ МІСТЕЧКА
Комунікації містечка представлені автономними свердловинами та локальними септиками, електропостачання 10 кВт, оптоволоконний інтернет кабель.

СЛУЖБА СЕРВІСУ
Служба сервісу включає такі послуги: систематичне прибирання вулиць та вивіз сміття, благоустрій території котеджного містечка, ремонтні роботи, включаючи ремонт інженерних мереж.

Зв'язок із відділом продаж